Тривалість: 15-01-2021 — 14-01-2024
Референс: 618940-EPP-1-2020-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP
Програма: Erasmus+

Основною метою проекту "Open Practices, Transparency and Integrity for Modern Academia" (OPTIMA) є впровадження практик відкритої науки в Україні задля покращення якості послуг національної вищої освіти. Пріоритети OPTIMA включають залучення академічних спільнот переміщених українських університетів, які перебувають у несприятливому становищі, зосередження уваги на проблемах зміни клімату, а також інклюзивність за допомогою сучасних інформаційних технологій.

До консорціуму OPTIMA також входять Донецький національний університет імені Василя Стуса, Сумський державний університет, Луцький національний технічний університет, Національний антарктичний науковий центр та Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти. Міжнародними партнерами проекту є Технічний університет Граца (Австрія), Вроцлавський університет науки і технологій (Польща), Університет Лазурного берега (Франція), Європейська рада докторантів і молодших дослідників (Eurodoc, Бельгія), Stichting eIFL.net (Нідерланди). Асоційовані партнери: Рада ректорів переміщених університетів, Центр інновацій та сталого розвитку для міжнародного розвитку, ТОВ "Антиплагіат".

Більше інформації: OPTIMA Webpage