Що?

  • Цикл інтенсивів «Принципи прозорості та кращі практики у науковій видавничій діяльності»

Де?

  • Онлайн

Коли?

  • 11 серпня 2023 року, початок о 10.00. «Принципи прозорості та кращі практики у науковій видавничій діяльності: інтенсив для аспірантів»
  • 12 серпня 2023 року, початок о 10.00. «Принципи прозорості та кращі практики у науковій видавничій діяльності: інтенсив для редакційного персоналу»
  • 13 серпня 2023 року, початок о 10.00. «Принципи прозорості та кращі практики у науковій видавничій діяльності: інтенсив для досвідчених науковців»

Тренер

  • Юрій Білан, професор, директор наукового видавництва Centre of Sociological Research

Усі учасники інтенсиву отримають сертифікат про участь у заході (6 годин, 0,2 кредити ECTS), який відбудеться в рамках модулів Жана Моне:
ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH-101048055 – «AICE - With Academic integrity to EU values: step by step to common Europe»
ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH-101085198 – «OSEE - Open Science and Education in Europe: success stories for Ukrainian academia»

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/GeD8FmQ8SCw3ikWE9

Від імені Американських Рад з міжнародної освіти, що впроваджують проєкт “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти”, запрошуємо вас відвідати онлайн-вебінар “Спартанці науки: інтервенція академічної доброчесності”, що відбудеться 27 вересня о 16:30. 

Спікери:

  • Джейк Каспер, фахівець із питань академічної доброчесності у Деканаті по роботі зі студентами Університету штату Мічиган. Джейк відповідає за вживання стратегічних заходів у випадках, що стосуються студентів, яких зловили на порушеннях принципів академічної доброчесності в університеті.
  • Брендон Арнолд, координатор програм по роботі із новими студентами в Офісі програм для нових студентів та сімей Темпльського університету. Основною місією Брендона є підтримка кожного зі студентів на шляху здобуття освіти у Темпльському університеті та під час процесу прийняття академічних рішень. 

Дата та час: 27.09.2021 р. о 16:30

Захід присвячений досвідові Університету штату Мічиган (Michigan State University) та та Темпльського університету (Temple Univerisity) у створенні унікальних моделей системи академічної доброчесності та оцінювання, а також обговоренню, як окремі елементи цих систем можуть бути втілені на кампусі вашого університету. Окрім цього, на вебінарі ви дізнаєтеся про те, як практично створювати курси з академічної доброчесності для студентів та які аспекти найкраще включати у зміст таких курсів.


Участь у події безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Посилання на реєстраційну форму:

https://forms.gle/HaBUdcfJFeKqWCZe7

Посилання для приєднання до вебінару:  https://us02web.zoom.us/j/81294476069 

 

23 червня святкується Міжнародний день викривача. У дебатах спікери з'ясують, як почуваються сучасні викривачі - від ставлення суспільства до законодавчого захисту.

Спікери:

  • Андрій Перлов — керівник управління впровадження процедур комплаєнс у роздрібному бізнесі, UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP;
  • Олег Лагодієнко — співзасновник Ethicontrol, один із піонерів в налаштуванні каналів зв’язку з викривачами.

Дата та час: 23.06.2021 р. о 14:00

Реєстрація.

Обговоримо проблеми сучасних викривачів - чи завжди вони отримають підтримку суспільства та держави? Згадаємо світові та українські скандали з інформаторами та їх наслідки.

Коротко про:

✔️ Викривачі та стукачі - чи є різниця?

✔️ Національні особливості сприйняття викривачів та як із цим жити.

✔️ Як страждають вітчизняні викривачі.

✔️ Як зробити викривальництво безпечним та корисним для всіх учасників процесу.

✔️ Погляд у майбутнє: чи варто очікувати покращення?

Цільова аудиторія: вебінар призначений для бібліотекарів, які навчають дослідників та студентів або планують це робити, також буде цікавий молодим дослідникам та студентам.

Спікер: Міліца Шевкушич, Інститут технічних наук Сербської академії наук і мистецтв та координатор програми відкритого доступу EIFL у Сербії

Дата та час: 07.04.2020 р. о 12:00 (9:00 GMT)

Реєстрація

Спікер розповість про те, як навчитися концепціям цитування та стилів цитування, окреслить питання цитування, плагіату, посилань та перефразування. Буде приділена увага важливості чесності протягом життєвого циклу дослідження та надано поради щодо обґрунтованого академічного письма та уникнення плагіату, використання програмного забезпечення для виявлення плагіату та виявлення неправдивої та оманливої інформації.
В рамках циклу вебінарів «Дослідницька доброчесність: цінності та виклики» відбудеться чергова онлайн-зустріч, присвячена проблемам псевдонауки та псевдонауковцям. 

Цільова аудиторія
: аспіранти, молоді вчені та всі бажаючі

Спікер: Максим Іващенко, заступник декана з наукової роботи Конотопського інституту СумДУ

Дата та час: 26.06.2020 р. об 11:00

Вебінар відбувається за підтримки Посольства Нідерландів в рамках проєкту «Культура законності». Інформаційні партнери: ГО «Інноваційний університет», Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, Міжнародний фонд досліджень освітньої політики.
 
В рамках циклу вебінарів «Дослідницька доброчесність: цінності та виклики» відбудеться друга онлайн-зустріч, присвячена хижацьким видавництвам та конференціям. 

Цільова аудиторія
: аспіранти, молоді вчені та всі бажаючі

Спікери: Група сприяння академічній доброчесності СумДУ: Юрій Волк, Артем Артюхов

Дата та час: 19.06.2020 р. об 11:00

Вебінар відбувається за підтримки Посольства Нідерландів в рамках проєкту «Культура законності». Інформаційні партнери: ГО «Інноваційний університет», Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, Міжнародний фонд досліджень освітньої політики.
Реєстрація за посиланням до 18.06.2020, 16:30.

Вебінар 1: «Прояви дослідницької недоброчесності: хто попереджений, той озброєний»

Цільова аудиторія: аспіранти, молоді вчені та всі бажаючі

Спікер: Юрій Волк, заступник керівника Групи сприяння академічній доброчесності СумДУ.

Дата та час: 12.06.2020 р. об 11:00

Реєстрація за посиланням до 11.06.2020, 16:30

Вебінар відбувається за підтримки Посольства Нідерландів в рамках проєкту «Культура законності», за участі ГО «Інноваційний університет» та Ради молодих учених при МОН України.

Початок події: 2020-05-13
Час події: 14-00
Тип заходу: вебінар

Долучитися: https://us02web. zoom.us/j/89993547813

Цільова аудиторія: викладачі, науковці, відповідальні за здійснення перевірок

Спікери: 

  • Алі Тахмазов - виконавчий директор Plagiat.pl (мова доповіді російська)
  • Максим Маєвський - директор з розвитку Plagiat.pl в Україні
  • Ольга Крамаренко - зав. відділом інформаційно-аналітичної роботи та електронних ресурсів

Детальніше - на сайті бібліотеки.