В СумДУ стартував цикл вебінарів «Дослідницька доброчесність: цінності та виклики».

✔️12 червня 2020 року вібувся вебінар «Прояви дослідницької недоброчесності: хто попереджений, той озброєний». Метою проєкту є популяризація проведення наукових досліджень у чесний спосіб. Серія вебінарів у невимушеній формі з наведенням практичних кейсів дозволяє розглянути проблему дослідницької доброчесності з різних ракурсів і попередити неправильні кроки науковця на шляху отримання легкого, але безперспективного наукового результату.

Перший вебінар стосувався документів та органцізацій, шо регламентують цінності дослідницької доброчесності. Було розглянуто типи порушень доброчесності в наукових дослідженнях, обговорено гучні випадки із світової практики.

Відеозустріч відбулася за підтримки Посольства Нідерландів в рамках проєкту «Культура законності» та за інформаційного партнерства: ГО «Інноваційний університет», Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, Міжнародний фонд досліджень освітньої політики.