Цільова аудиторія: вебінар призначений для бібліотекарів, які навчають дослідників та студентів або планують це робити, також буде цікавий молодим дослідникам та студентам.

Спікер: Міліца Шевкушич, Інститут технічних наук Сербської академії наук і мистецтв та координатор програми відкритого доступу EIFL у Сербії

Дата та час: 07.04.2020 р. о 12:00 (9:00 GMT)

Реєстрація

Спікер розповість про те, як навчитися концепціям цитування та стилів цитування, окреслить питання цитування, плагіату, посилань та перефразування. Буде приділена увага важливості чесності протягом життєвого циклу дослідження та надано поради щодо обґрунтованого академічного письма та уникнення плагіату, використання програмного забезпечення для виявлення плагіату та виявлення неправдивої та оманливої інформації.