20 листопада в СумДУ відбулася зустріч студентів з координатором Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project — SAIUP) Тарасом Тимочко. Інтерактивна лекція з елементами дружньої бесіди була присвячена цінностям здорових академічних відносин та способам запобігання проявів освітньої недоброчесності. Тарас Тимочко відмітив високу обізнаність студентів СумДУ у питаннях, пов'язаних з академічною доброчесністю.

SAIUP впроваджується в Україні Американськими радами з міжнародної освіти у співдії з Міністерством освіти і науки України. Мета проекту — долучити всіх учасників освітнього процесу до зміцнення академічної доброчесності в освіті та пропагування цінностей академічної доброчесності.