6 грудня у Черкаському державному бізнес-коледжі за сприяння Посольства США в Україні та управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації відбувся міжнародний семінар «Впровадження вимог щодо академічної доброчесності у навчальний процес коледжів та технікумів».

Відкрили роботу семінару начальник управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Валерій Вікторович Данилевський та директор Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Володимирович Куклін.

Із доповідями виступили заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні пан Майкл Хакет, виконавчий директор з міжнародної освіти Бровард Коледжу доктор Девід Мур, Президент МБФ «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», член Колегії Міністерства освіти і науки України, член Акредитаційної Комісії України, національний експерт від мережі ETINED Тарас Володимирович Фініков, голова підкомісії «Академічна доброчесність» науково-методичної комісії Міністерства освіти і науки України, координатор Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні у Сумському державному університеті, член робочої групи «Research Integraty»

EURODOC Артем Євгенович Артюхов, заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Марина Леонідівна Бакланова, співголова Асоціації випускників ЧДБК Яна Валеріївна Голуб.

Участь у семінарі взяли волонтери Корпус Миру США Джонсон Дуйон та Фабенсон Фріш, а також представники Черкаського політехнічного технікуму, Черкаського комерційного технікуму, Черкаського художньо-технічного коледжу, Черкаського вищого професійного училища будівельних технологій, Тальнівського

будівельно-економічного коледжу Уманського національного університету садівництва, Шевченківського коледжу Уманського національного університету садівництва, Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ, Смілянського промислово-економічного коледжу ЧДТУ, ВСП Тальянківського агротехнічного коледжу Уманського НУС, Золотоніського коледжу ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету та КВНЗ «Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж ім. Т.Г. Шевченка».

Джерело матеріалу: http://csbc.edu.ua/fullnews.php?news=754